O firmie

Digitech Polska jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z 100% udziałem kapitału polskiego, utworzoną według polskiego kodeksu spółek handlowych pod koniec 2003 roku. W czerwcu 2010 roku procedura rejestracyjna zakończyła się i od lipca tego roku nowa spółka rozpoczęła działalność już pod własną nazwą. Kapitał zakładowy, wynosi 50.000,- zł.

 

Digitech Polska Sp. z o. o. zajmuje się produkcją, projektowaniem i handlem: domofonami, bramofonami, alarmami i telewizją przemysłową.

 

Jesteśmy dobrze zgranym zespołem młodych ludzi, otwartych na nowe technologie, z wciąż nowymi, niepowtarzalnymi pomysłami. Każdy z projektów staramy się realizować poprzez obranie nowych ścieżek. Staramy się nie zamykać naszej kreatywności w szablonach i zawsze wyznaczamy dla niej nowe ścieżki.

 

Zakresem naszych kompetencji możemy z powodzeniem wpisać się w obszar działania każdego przedsięwzięcia. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz zapleczu sprzętowemu, każdy z projektów jesteśmy w stanie przeprowadzić kompleksowo od koncepcji poprzez kreację a na realizacji kończąc.

 

Od samego początku dysponowaliśmy ogromnym potencjałem, jakim był kapitał wiedzy wniesiony wraz z działającymi od wielu lat na rynku zabezpieczeń pracownikami. Pozwoliło to nam już w pierwszym okresie działalności zdobyć zaufanie, uznanie największych i wymagających firm oraz organizacji.

 

Prawa majątkowe i autorskie są kupowane na rynku lub też firma podpisuje umowy bezpośrednio z ich twórcami, jak również sama tworzy nowe projekty i je wdraża. Firma dystrybuuje także towary firm trzecich.

 

  •   90-361 Łódź,
         ul. Piotrkowska 276
  •   +48 42 671 - 34 - 68
  •   +48 42 273 - 33 - 55
  • biuro@digitechpolska.pl

O firmie

Digitech Polska Sp. z o. o. zajmuje się produkcją, projektowaniem i handlem: domofonami, bramofonami, alarmami i telewizją przemysłową.

Czytaj więcej

Sugestie?

Jeśli masz jakieś sugestie lub opinie na temat działania strony, napisz do nas